Nabídka

kovářských prací

Mříže a oplocení

Zhotovím vám kované okenní i dveřní mříže, včetně atypických tvarů, kované ploty či schodišťové zábradlí nebo zábradlí balkonové.

Brány a branky

Vyrobím dle vašeho požadavku vjezdové a vstupní brány. Je jen na vás, zda si vyberete bránu křídlovou či pojezdovou, s elektrickým pohonem na dálkové ovládání nebo otevíráním ručním. Brány můžou být lehké a moderní nebo též robustní, které se hodí ke starým domům či vilám.

Krbové příslušenství

Na míru vám zhotovím krbové nářadí, ať už se stojanem nebo závěsné. Dále krbové mřížky, stojany a koše na dřevo, krbové nástavby a další výrobky, které jsou k provozu krbu nezbytné.

Interiérové doplňky

Pokud to jen trochu půjde a najdeme společnou cestu, vyrobím vše po čem toužíte a co vám bude zkrášlovat váš příbytek. Nabízím například kované krbové hodiny, svícny či kovaný nábytek.

Nabídka

zámečnických prací

Mříže a oplocení

Nemáte-li zájem o kované výrobky, mohu vám nabídnout zhotovení oplocení či mříží bez zdobných prvků, včetně mříží nůžkových.

Svařované konstrukce

Dle vašich požadavků zhotovím jednoduché svařované konstrukce.

Schodiště

Vyrobím kovové schodiště, včetně točitého.

Opravy

Opravím či upravím kovové výrobky takřka jakéhokoliv druhu.

Je to jen na vás

Fantazii se meze nekladou

Ocel je jako živá hmota, kterou lze formovat, měnit a přetvářet dle potřeby. Je jen na vás, vaší fantazii, touze a přání, abyste zvolili takové provedení, které vám bude dlouhou dobu dělat radost.

Udělám vždy vše pro to, abych vašim přáním vyrazil naproti a společně nalezneme takové řešení, které beze zbytku naplní vaše představy a očekávání.